Kategoriler
SEPETİM

Sıkça Sorulan Sorular

Neden sizden alışveriş yapmalıyım ?

Sitemizde para kazanmaktan önemlidir sizlerin güvenini kazanmak. Sizlerin yüzünde bırakabileceğimiz gülümsemenin, bize yeni insanlar kazandıracağını bilerek bu yola çıktık. Bu yüzden sitemizde ki  her şeyi sizlerin çıkarları doğrultusunda düzenledik. Ürün açıklamalarını yaparken her ayrıntıyı belirtmeye dikkat ettik. Ürün fotoğraflarını çekerken, ürünleri fotoğraf hileleri ile düzeltmeden olduğu gibi göstermeye çalıştık. 

Sizden alışveriş yapmak güvenli mi ?

Satışlarımızda bizi gerçekten en çok zorlayan konu bu.  İnsanların güveni kolay kazanılmıyor. Bunun gerçekten farkındayız. Bu yüzden alanında en iyilerle çalışıyoruz. Mesela kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde alt yapı sağlayıcımız İyzico  firması, Türkiye'de ki en iyi alt yapı firmalarından biridir. 

Peki size güvenebilir miyiz ?

Evet bizlere güvenebilirsiniz. Bunu gerçekten gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz. Çünkü büyük bir yatırım yaptık ve bu yatırımın tek bir amacı var :  Önce sizlerin güvenini kazanmak. 

Perakende satış mağazanız var mı ?

Hayır, perakende satış mağazamız bulunmamaktadır. Satışlarımız sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Burada ki en büyük amacımız sizleri ayağımıza getirmek değil ayağınıza ürünleri getirmektir. Hele hele günümüzde zaman bu kadar değerliyken siz hiç yorulmayın, kahvenizi yudumlayın beğendiğiniz ürünü sepete ekleyin ve biz size gönderelim. 

Sitenizde ki fiyatlara KDV Dahil midir ?

Evet sitemizden satın aldığınız ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir. Bu nedenle  ödeme sayfasına gittiğinizde karşısına ayrıca bir KDV ödemesi çıkmayacaktır. 

Taksitli satış işlemi yapıyor musunuz ?

Evet taksitli satış işlemi sitemizde yapılmaktadır. Ancak taksit ücreti sizden tahsil edilmektedir.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz ? 

MNG ve SÜRAT KARGO ile çalışmaktayız.

Ürünleri ne zaman kargoya teslim ediyorsunuz ?

'' Ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir'' sözünü kurallar gereği yazmak zorundayız.. Ancak haftasonları hariç siparişleriniz en geç 24-48 saat içinde  kargoya teslim edilmektedir. Eğer bir gönderide problem var ise sizinle irtibata geçilip onay alınmakta onayınız sonrası gönderiniz yapılmaktadır. 

Ayrıca siparişiniz hazırlandıktan sonra fotoğrafı çekilmekte ve size görseli gönderilmektedir. Böylece uyumsuz ya da yanlış aldığınız ürünü yola çıkmadan belirleyebilmektesiniz. 

Ürün paketinde kaç tane olduğunu nasıl öğrenebilirim ? 

Ürün sayfasındayken seçiniz yazan bölümde bir seçim yaparsanız, birkaç saniye sonra karşınıza satın almayı düşündüğünüz ürün paketi içerisinde kaç tane ürün olduğu çıkacaktır. Eğer seçiniz yazan kısım yoksa, üst açıklamayı okursanız ürün paketinde kaç tane olduğunu görebilirsiniz.

Nedir altın kaplama ? 

Piyasa malı zamak ürünler daha uzun süre dayanması için gerçek altın ile kaplanmaktadır. 1 kg zamak içerisine 2 gr kadar saf altın sulandırılarak bu kaplama yapılmaktadır Bu sayede ürünler 1 ile 6 ay arasında kararmaya karşı daha dayanıklı hale gelmektedir. Ama asla tam kararmaz olmamaktadır 

Çelik kaplama var mı ?

En çok duyduğumuz ve açıklık getirmek istediğimiz soru bu .. Çünkü bazı satıcılar ürünlerinin çelik olduğunu söyleyerek yanlış beyanda bulunuyorlar. Çelik aparatlar ülkemizde neredeyse yok denecek kadar azdır. Özellikle bizim sektörde.. Ve satış fiyatları çok ama çok pahalıdır. Bu sebeple öncelikle çelik ürün sattığını söyleyen satıcıları iyi sorgulamanız gerekmektedir. 

Altın kaplamaların fiyatları neden pahalı ?

Bu soruda bizim için çok önemli.. Altın ve dolar fiyatlarında ki artıştan dolayı bazı satıcılar çok daha ucuz fiyata lak kaplama ürün yaptırmakta ve bunu altın kaplama olarak satmaktadır Bizim her üründe en çok dikkat ettiğimiz nokta doğru bilgi paylaşımıdır. 

Lak kaplama nedir ?

Lak özel bi cila olup ürün üzerine kaplanarak uygulanmaktadır. Dayanıklılık süresi altın kaplamaya göre daha kısadır Kullanıma göre 15-90 gun arası dayanmaktadır. 

Neden kaplama ürün almalıyım ?

Sitemizde piyasa malı olarak adlandırdığımız ucuz ürünlerde bulunmaktadır. Ancak bu ürünleri alırsnaız uzun süreler uğraş verip hazırladığınız takıların bir kaç gün içinde kararması çok normaldır. Kaplama ürünlerden aldığınız da bu süre 45 günden 180 güne kadar (kullanıma bağlı olarak ) uzamaktadır.

Neden kapıda ödemeli gönderi yapmıyorsunuz ?

Bir dönem kapıda ödemeli gönderi yaptık.. Ancak müşterilerimizin bir çoğu malesef  ürünlerini teslim almadı. Bu durum bizim için ciddi bir masraf yükü oluşturdu. Bu sebepten dolayı kapıda ödemeli gönderi yapmayı durdurmak zorunda kaldık.. 

Güvenli Alışveriş
SSL korumalı güvenli alışveriş
Ödeme
Kredi kartı ve havale ile ödeme
kapıda ödeme yoktur
Ücretsiz Kargo
1000₺ üzeri siparişlerde
Anlaşmalı Kargolar
MNG Kargo
Whatsapp