Kategoriler
SEPETİM

Sıkça Sorulan Sorular

Neden sizden alışveriş yapmalıyım ?

Sitemizde para kazanmaktan önemlidir sizlerin güvenini kazanmak. Sizlerin yüzünde bırakabileceğimiz gülümsemenin, bize yeni insanlar kazandıracağını bilerek bu yola çıktık. Bu yüzden sitemizde ki  her şeyi sizlerin çıkarları doğrultusunda düzenledik. Ürün açıklamalarını yaparken her ayrıntıyı belirtmeye dikkat ettik. Ürün fotoğraflarını çekerken, ürünleri fotoğraf hileleri ile düzeltmeden olduğu gibi göstermeye çalıştık. 

Neden boncukbuğrada ?

Çünkü Buğra ve Ada bizim geleceğimiz olan çocuklarımızın isimleri .. Ayrıca www.boncukburada.com adresini de almayı ihmal etmedik tabii ki ..  

Sizden alışveriş yapmak güvenli mi ?

Satışlarımızda bizi gerçekten en çok zorlayan konu bu.  İnsanların güveni kolay kazanılmıyor. Bunun gerçekten farkındayız. Bu yüzden alanında en iyilerle çalışıyoruz. Mesela kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde alt yapı sağlayıcımız İyzico  firması, Türkiye'de ki en iyi alt yapı firmalarından biridir. 

Peki size güvenebilir miyiz ?

Evet bizlere güvenebilirsiniz. Bunu gerçekten gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz. Çünkü büyük bir yatırım yaptık ve bu yatırımın tek bir amacı var :  Önce sizlerin güvenini kazanmak. 

Perakende satış mağazanız var mı ?

Hayır, perakende satış mağazamız bulunmamaktadır. Satışlarımız sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Burada ki en büyük amacımız sizleri ayağımıza getirmek değil ayağınıza ürünleri getirmektir. Hele hele günümüzde zaman bu kadar değerliyken siz hiç yorulmayın, kahvenizi yudumlayın beğendiğiniz ürünü sepete ekleyin ve biz size gönderelim. 

Sitenizde olmayan bir ürün arıyorum Yardımcı olabilir misiniz ?

Tabii ki evet.. İhtiyacınız olan ürünün fotoğrafını, var ise ölçülerini ve sipariş miktarını bize ulaştırırsanız size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inanabilirsiniz.

Sitenizde ki fiyatlara KDV Dahil midir ?

Evet sitemizden satın aldığınız ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir. Bu nedenle  ödeme sayfasına gittiğinizde karşısına ayrıca bir KDV ödemesi çıkmayacaktır.  Sitemizde satılan ve içeriği ip olan ürünlerin KDV oranı  % 8, diğer ürünlerin ise % 18 dir. 

Taksitli satış işlemi yapıyor musunuz ?

Evet taksitli satış işlemi sitemizde yapılmaktadır. Ancak taksit ücreti sizden tahsil edilmektedir.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz ? 

MNG KARGO ile çalışmaktayız.

Ürünleri ne zaman kargoya teslim ediyorsunuz ?

Ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 

Aldığım ürünleri iade edebilir miyim ?

Sitemizden satın aldığınız, kişiye özel tasarlanmış olan ürünler hariç, tüm ürünleri kullanım şekline zarar vermediğiniz sürece 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürün paketinde kaç tane olduğunu nasıl öğrenebilirim ? 

Ürün sayfasındayken seçiniz yazan bölümde bir seçim yaparsanız, birkaç saniye sonra karşınıza satın almayı düşündüğünüz ürün paketi içerisinde kaç tane ürün olduğu çıkacaktır. Eğer seçiniz yazan kısım yoksa, üst açıklamayı okursanız ürün paketinde kaç tane olduğunu görebilirsiniz.


Güvenli Alışveriş
SSL korumalı güvenli alışveriş
Ödeme Ödeme
Kredi kartı ve havale ile ödeme
İade & Değişim
3 adımda iade imkânı
Ücretsiz Kargo
200₺ üzeri ücretsiz kargo
Whatsapp