Kategoriler
SEPETİM

Teslimat, İade ve Değişim

Teslimat Koşulları:

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra en geç 24- 36 saat içinde MNG Kargoya 36-48 saat içinde ise SÜRAT Kargo'ya teslim edilmektedir. (Cuma, Cumartesi ve resmi tatil günleri hariç)

Siparişiniz de eksik yada stokta olmayan ürün olması halinde sizin onayınız alınmadan gönderimi asla yapılmamaktadır.

Siparişiniz dışında yada benzeri bir ürün gönderimi asla yapılmamaktadır.

Sİparişiniz her zaman tek paket olarak gönderilmektedir. Parçalı gönderim siz talep etmediğiniz sürece asla yapılmamaktadır.

Kargo takip numarası sizlere SMS olarak bildirilmektedir. Ayrıca siparişlerim ekranından da kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Sisteme adres ve telefon bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sisteme yanlış yada hatalı girilen bilgilerden dolayı kargonuzun size ulaşamaması ve bize geri dönmesi halinde oluşacak masraflar tamamen size ait olacaktır. Bu sebeple siparişi tamamlamadan önce ve tarafınıza gelen sipariş mailinde adres bilgilerinizi kontrol etmeniz uygun olacaktır. 

İade ve Değişim Koşulları:

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan yüksek enflasyondan dolayı özellikle kargo ücretlerinde büyük artışlar meydana gelmiştir. 

Bu sebeple 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren iade ve değişimlerde kargo ücreti talep etme zorunluluğumuz ortaya çıkmıştır.

Bu sebeple siparişiniz hazırlandıktan sonra size fotoğrafı atılacak ve onayınız istenecektir. Onayınız alındıktan sonra siparişiniz kargoya teslim edilecektir. Kargo teslim saatleri içinde ( MNG Kargo 14:00-17:00 arasında Sürat Kargo 12:00-14:00 arasında teslım edılmektedır.) onayınız bize ulaşmaz ise siparişiniz doğru kabul edilip ilgili kargoya teslim edilecektir.

İadenizin kabul edilebilmesi için ürün paketlemesinin düzgün yapılması, ürünleri birbirine karışmaması gerkemektedır. Karışmıs, dağılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade ve değişim için whatsapp (05308900199) hattımızdan bizimle iritbat kurmanız süreci hızlandırmak açısından tavsiye edilmektedir.Bizimle irtibata geçmeden yapılan iade yada değişimlerde oluşacak kargo ücretleri malesef sipariş tutarından düşülecek ve kalan ücretin iadesi yapılacaktır.


İadeniz tarafımızca onaylandıktan sonra size verilecek olanMNG yada SÜRAT KARGO müşteri numaramız ile bize gönderebilirsiniz. MNG ve SÜRAT KARGO haricinden yapılacak karşı ödemeli gönderiler teslim alınmayacaktır.

İade adresimiz:

Boncuk Buğrada Hediyelik Eşya – PİRİPAŞA MAH İLK DURAK SOK NO 15 HASKÖY BEYOĞLU İSTANBUL  Tel : 0 530 890 01 99 

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza yada bildireceğiniz banka hesabına iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır. Değerli taşlardan yapılmış kişisel kullanım ürünlerinde, kullanılmış, takılmış, veya vücuda temas eden ürünlerde (paketi açışmış ise)  iade değişim  yapılmamaktadır. Diğer ürünlerde ürünün tekrar satışa sunulmasını engelleyecek şekilde tarafımıza iade edilmesi halinde (paketi açılmış, ürün bütünlüğü bozulmuş, kişiye özel kullanımı engellenmiş) iade talebiniz kabul edilmeyecektir.


Güvenli Alışveriş
SSL korumalı güvenli alışveriş
Ödeme
Kredi kartı ve havale ile ödeme
kapıda ödeme yoktur
Ücretsiz Kargo
1000₺ üzeri siparişlerde
Anlaşmalı Kargolar
MNG Kargo
Whatsapp