Kategoriler
SEPETİM

İade, Teslimat ve Değişim

Teslimat Koşulları:
Siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir. Normal şartlarda, yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, kayıtlı mail adresinize gönderilen e-mailden sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, kargoya teslim edilir. Saat 15:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün, Cuma günü 15:00’dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterebilir. Siparişiniz elinize ulaşmadıysa tarafımıza mail & telefon yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. Kargo firmasınca teslimatı geciken, gerçekleştirilemeyen ürünlerden firmamız sorumlu tutulamaz.

İade Koşulları:
Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 15 gün içerisinde ürün iadesi hiçbir bedel ödemeksizin gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte iade formunu eksiksiz doldurduktan sonra tarafımzıdan size dönüş yapılmasını beklemeniz gerekmektedir. İadeniz olaylandıktan sonra Sürat KArgo  ile  1239989464 müşteri numarası belirtilerek aşağıda adresimize FATURA İLE BİRLİKTE ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Sürat Kargo haricinden yapılacak karşı ödemeli gönderiler teslim alınmayacaktır.

İade adresimiz:
Boncuk Buğrada Hediyelik Eşya – Keçecipiri mah Müverrih Ali cad No : 40/1 Hasköy Beyoğlu İstanbul Tel : 0 530 890 01 99 SÜRAT KARGO MÜŞTERİ NUMARASI : 1239989464

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza yada bildireceğiniz banka hesabına iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır. Değerli taşlardan yapılmış kişisel kullanım ürünlerinde, kullanılmış, takılmış, veya vücuda temas eden ürünlerde (paketi açışmış ise)  iade değişim  yapılmamaktadır. Diğer ürünlerde ürünün tekrar satışa sunulmasını engelleyecek şekilde tarafımıza iade edilmesi halinde (paketi açılmış, ürün bütünlüğü bozulmuş, kişiye özel kullanımı engellenmiş) iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

ÖNEMLİ NOT: 50 TL ve altında ki siparişlerde tüm ürünlerin iadesi yapılması gerekmektedir . Ödediğiniz tutarda  hiçbir şekilde ücret kesintisi yapılmamaktadır.

Ayrıca ürün değişimlerinde DÖNÜŞ KARGO ÜCRETİ (10 TL) tahsil edilmektedir.

PAZARTESİ VERİLEN SİPARİŞLERİNİZ SALI, ÇARŞAMBA GÜNÜ

SALI GÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLERİNİZ ÇARŞAMBA, PERŞEMBE GÜNÜ

ÇARŞAMBA GÜNU VERİLEN SİPARİŞLERİNİZ PERŞEMBE, CUMA GÜNÜ

PERŞEMBE GÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLERİNİZ CUMA, PAZARTESİ GÜNÜ

CUMA, CUMARTESİ, PAZAR, GÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLERİNİZ PAZARTESİ, SALI GÜNÜ KARGOYA TESLİM EDİLEBİLMEKTEDİR.

Not : Kargo teslim süresi kanunlara göre 3 iş günüdür. Yukarıda verilen günlerde buna bağlı olarak değişiklikler olabilmektedir.

Güvenli Alışveriş
SSL korumalı güvenli alışveriş
Ödeme Ödeme
Kredi kartı ve havale ile ödeme
İade & Değişim
3 adımda iade imkânı
Ücretsiz Kargo
200₺ üzeri ücretsiz kargo
Whatsapp