Kategoriler
SEPETİM

İade, Teslimat ve Değişim

Teslimat Koşulları:
Siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir. Normal şartlarda yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, kayıtlı mail adresinize gönderilen e-mailden sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, kargoya teslim edilir. Saat 15:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün, Cuma günü 15:00’dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterebilir. Siparişiniz elinize ulaşmadıysa tarafımıza mail & telefon yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. Kargo firmasınca teslimatı geciken, gerçekleştirilemeyen ürünlerden firmamız sorumlu tutulamaz. ALICI ADRESİNİ VE TELEFON NUMARASINI DOĞRU GİRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. SİSTEME YANLIS GIRILEN ADRES VE TELEFON NUMARASI BILGILERINDEN DOLAYI FIRMAMIZ SORUMLU TUTULAMAZ. OLUSACAK MASRAFLARI ALICI ODEMEYI KABUL EDER 

İade Koşulları:

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan yüksek enflasyondan dolayı özellikle kargo ücretlerinde büyük artışlar meydana gelmiştir.

Bu sebeple 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren iade ve değişimlerde kargo ücreti talep etme zorunluluğumuz ortaya çıkmıştır.

Bu sebeple siparişiniz hazırlandıktan sonra size fotoğrafı atılacak ve onayınız istenecektir. Onayınız alındıktan sonra siparişiniz kargoya teslim edilecektir. Onayınız alınmadan siparişinizin gönderimi yapılmayacaktır.

İade ve değişim ücretleri aşağıda ki gibi olup kesinlikle bu ücretlerden vazgeçilmeyecektir.

İade Kargo Ücreti : 45 TL 

Değişim Kargo Ücreti :  90 TL ( İadenin bize geliş ücreti ve yeni ürünün size gönderim ücreti )


İadenizin yapılabilmesi için ürün paketlemesinin düzgün yapılması, ürünleri birbirine karışmaması gerkemektedır. Karışmıs, dağılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri whatsapp uygulaması üzerinden bize bıldırmenız gerekmektedir.


İadeniz olaylandıktan sonra MNG KARGO ile aşağıda adresimize  ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. MNG KARGO haricinden yapılacak karşı ödemeli gönderiler teslim alınmayacaktır.

Tarafımıza whatsapp uzerınden ıade bıldırımı yapılmadan gonderılen kargoların kargo ucretı ıade tutarından kesılecektır 

İade adresimiz:

Boncuk Buğrada Hediyelik Eşya – PİRİPAŞA MAH İLK DURAK SOK NO 15 HASKÖY BEYOĞLU İSTANBUL  Tel : 0 530 890 01 99 MNG KARGO MUSTERI NUMARASI : IADE HAKKINDA BILGI VERDIGINİZDE PAYLASILACAKTIR

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza yada bildireceğiniz banka hesabına iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır. Değerli taşlardan yapılmış kişisel kullanım ürünlerinde, kullanılmış, takılmış, veya vücuda temas eden ürünlerde (paketi açışmış ise)  iade değişim  yapılmamaktadır. Diğer ürünlerde ürünün tekrar satışa sunulmasını engelleyecek şekilde tarafımıza iade edilmesi halinde (paketi açılmış, ürün bütünlüğü bozulmuş, kişiye özel kullanımı engellenmiş) iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

Not : Siparişinizin Kargo teslim süresi kanunlara göre 3 iş günüdür.

Güvenli Alışveriş
SSL korumalı güvenli alışveriş
Ödeme
Kredi kartı ve havale ile ödeme
kapıda ödeme yoktur
Ücretsiz Kargo
MNG: 500₺ üzeri siparişlerde
Sürat: 400₺ üzeri siparişlerde
Anlaşmalı Kargolar
MNG Kargo
Sürat Kargo
Whatsapp