Kategoriler
SEPETİM

Hakkımızda

1 Ocak 2018 tarihinde firmamızı resmi olarak açılışını yaptık. Yaklaşık 7 ay süren, özenle seçtiğimiz ürünlerin sizlerin ihtiyacına göre belirlenmesi ve hazırlanması süresi ardından 1 Temmuz 2018 tarihinde e -ticaret sitemizi faaliyete geçirdik.

Son yıllarda sektörde gördüğümüz e-ticaret açığını kapamak için adım atmamız gerektiğini düşündük. Rastgele elimizde olan ürünleri satmaya çalışmak yerine sizlerin gerçekten ihtiyacınız olduğuna inandığımız ürünleri kataloğumuza ekledik. Ve her gün yeni ürün grupları eklemeye devam ediyoruz. Öyleli 500 ürünle başladığımız e-ticaret hayatımız 5.000 ürüne ulaşmıştır. Tüm bunları yaparken kendi tasarımlarını yapmak isteyen, az ürüne ihtiyacı olan bireysel kullanıcıları da unutmadık tabii ki.

Şirketimizi açarken en büyük hedefimiz bir ticarethane olarak hareket etmemekti. İnsanların güler yüzle ayrılacağı bir ortam oluşturmaktı. Bunun içinde güven kazanmamız gerektiğinin bilincindeydik.

Bu yüzden radikal bir karar aldık. Satış ofisi açıp, İnternet satışlarıyla da ek gelir elde etmek yerine, sadece İnternet satışlarına yönelmeye karar verdik. Böylece yüksek fiyatlarla karşılaşmanızı engellemeye çalıştık. Ayrıca bize sorduğunuz sorulara mümkün olan en kısa zamanda cevap verip, boş zamanlarımızda değil her an karşınızda ulaşabileceğiniz biri olmasını sağladık.

Zamanın altın olduğu günümüzde güvenilir bir e-ticaret sitesi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşterilerimize istedikleri ve söz verdiğimiz ürünü ulaştırmayı kendimize ilke edindik.

Kendimize verdiğimiz en büyük söz : 

HER ZAMAN GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR FİRMA OLACAĞIZ..


Saygılarımızla

Güvenli Alışveriş
SSL korumalı güvenli alışveriş
Ödeme Ödeme
Kredi kartı ve havale ile ödeme
İade & Değişim
3 adımda iade imkânı
Ücretsiz Kargo
200₺ üzeri ücretsiz kargo
Whatsapp